کاربر گرامی لطفا قبل از ثبت نام در دوره ها و آزمون ها به موارد زیر توجه کنید:

ورود کاربران به وب‏‌سایت موسسه دکتر مهدی پور و ثبت نام و شرکت در دوره ها، در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت موسسه دکتر مهدی پور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات موسسه دکتر مهدی پور تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است


موسسه دکتر مهدی پور هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این مجموعه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:


ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کنیم.
موسسه دکتر مهدی پور متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند.
همه مطالب در دسترس موسسه دکتر مهدی پور جزئی از اموال مجموعه محسوب می شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.

قوانین مرتبط با اعضا:

هر دانش آموز موظف است با اطلاعات حقیقی خود در سایت ثبت‌نام و در آزمون‌ها و کلاس‌ها شرکت نماید. در صورت اثبات ثبت‌نام با اسم مستعار یا فیک و یا شهر غلط، اکانت مسدود خواهد شد و هزینه محصولات خریداری شده عودت داده نمی‌شود.

هر حساب کاربری تنها برای استفاده شخص ثبت‌نام‌کننده است و در صورت استفاده از اکانت به صورت اشتراکی یا فروش اکانت، پنل کاربر مسدود خواهد شد و هزینه محصولات خریداری شده عودت داده نمی‌شود. هنگام خرید محصول دقت لازم را داشته باشید، امکان تغییر محصول یا بازگشت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.

کپی کردن هرگونه از مطالب سایت ، یا کانال رسمی تلگرام، پخش کردن سوالات یا پاسخنامه، (حتی با ذکر منبع) شرعا و قانونا حرام است و پیگرد قانونی دارد.